Sum 41

21. ledna 2007 v 8:34 | Eviika |  Sum 41
SUM 41
Kytarista a zpěvák skupiny Sum 41 je Deryk Whibley. Narodil se 21. března 1980, předměstí Toronta (Ajax)(Ontario, Kanada. Jeho přezdívka je Bizz nebo také Bizzy D. Dalším členem kapely je Steve Martin Jockz. Hraje na bicí a jeho přezdívka je Stevo. Datum jeho narození je 29. července 1981 v Hasbru (Ontario, Kanada). Třetím je Aka Dave Baksh s přezdívkou Hot Chocolate. Hraje hlavní kytaru a vokály. Narodil se 26. července 1980, Toronta (Ajax)(Ontario, Kanada). Posledním členem je Jay McCaslin, ale všichni ho znají spíš pod přezdívkou Cone. Hraje na baskytaru a je také z Kanady jako kamarádi ze skupiny. Narodil se 3. září 1980.
Tato vynikající kanadská neopunková kapela vznikla v roce 1996 na předměstí Torontského Ajaxu. Název vznikl podle toho, že byl 41. den léta (Summer zkráceně Sum).
Své první album vydávají v roce 2000 pod nahrávací společností Island records. Jmenuje se Half Hour Of Power . Album ani kapela nemá v té době velký úspěch.
Druhé album vydávají v roce 2001 opět u Island records. Jmenuje se All Killer No Filler. Pilotní singl Fat Lip i celé album má velký úspěch a ve světových hitparádách se umisťují na prvních místech . Vyrovnávají se kapelám jako j
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama