Joyce

8. února 2007 v 16:19 |  Buffy, přemožitelka upírů
Joyce Summers
Matka Buffy. Pracuje ve výtvarné galerii, kde prodává umělecká díla. Je rozvedená s Hankem Summersem, kterého poznala na vysoké škole. Je zklamaná z Buffy, která se s ní nedělí o své dojmy a pocity. Netušila, že Buffy je Přemožitelka, přestože bylo v jejich životě dost podivných úkazů, dokud nezjistila celou pravdu. Joyce to přijala, sice se jí to nelíbilo, ale pochopila, že s tím nic nenadělá. Ale nehledě na všechny tyto věci vládne mezi nimi důvěra a přátelství. Když překonala rozvod a šla na rande, ukázalo se, že seriózní Ted je ve skutečnosti robot, který zabil předchozí manželky. Zajímala se také o Gilese, ale když se spolu pod vlivem čokolády stali puberťáky a spali spolu, tak tento vztah rychle skončil.
Joyce je Buffyina matka. V mládí se vdala za Hanka Summerse, kterého poznala na závěrečném plese střední školy a pak spolu žili v LA. Když bylo Buffy patnáct let, rozkoly v manželství vyvrcholily a Joyce a Hank se rozvedli. A protože v tu dobu vyhodili i Buffy ze školy, rozhodla se Joyce se svou dcerou začít nový život někde jinde - v Sunnydale. Tam začala pracovat pro galerii a tato práce ji velmi uspokojovala.
Se svou dcerou neměla vždy ideální vztah. Ten byl navíc podroben zkoušce, když se Joyce dozvěděla, že Buffy je Přemožitelka. Chvíli jí trvalo, než byla schopná akceptovat, kdo skutečně její dcera je, ale poté se jejich vztah rapidně zlepšil.
Poté do jejího života vstoupila Dawn, a Joyce si jako jedna z prvních uvědomila, že Dawn ve skutečnosti její dcerou není. Bylo to zapříčiněno její nemocí - doktoři jí totiž našli nádor na mozku. Úspěšně prodělala operaci, ale po krátké době se objevily komplikace a Joyce zemřela na vnitřní krvácení v mozku… byla pohřbena na místním Sunnydaleském hřbitově.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama