Scary movie 2

24. února 2007 v 8:27 |  Filmy
SCARY MOVIE 2
Žádné zábrany, žádné slitování - prostě hustej nářez.
Trailer:
Scary Movie dvojka si vzala na mušku duchařské historky. Strašidelné domy tedy přestávají být strašidelnými a náhle se stávají dějišti brutálních parodických situací. Podtitulek - Žádné zábrany, žádné slitování - je výstižný. Tomuto filmu opravdu není nic svaté - ať se již jedná o klasiku typu Vymýtač ďábla, nebo hyperakční Charlieho andílky. Scary Movie 2 vše semlel do jednoho parodického mlýnku, ze kterého vyléza něco, čemu se budete hodinu a půl smát.
Autor/Zdroj: /DVD oficiální text distributora
Film , který už neměl mít další pokračování je tu zpět !!! Naštěstí patří SCARY MOVIE 2 právě k těm případům "DVOJEK" úspěšného titulu , o kterých zkrátka musíte říci že se zcela vyrovnají svému originálu. Je to opravdové hříšné potěšení, kde si vychutnáte každý moment.

Bratři Wayansové a jejich posádka je tu zpět aby ve Vás opět vyvolali neovladatelný smích. Po neuvěřitelném úspěchu loňského hitu SCARY MOVIE - Děsnej biják si tvůrci tentokrát vzali na mušku Nadpřirozený svět.
Nadpřirozené pokračování skvěle paroduje nejen kultovní klasiku jako např. Vymítač ďábla nebo Poltergeist, ale i nedávno známé filmy jako Hanibal nebo Pod Povrchem a tak dále. oficiální text distributora
Několik fotek:
James Woods and Natasha Lyonne in Dimension's Scary Movie 2
Tori Spelling , Marlon Wayans and Kathleen Robertson in Dimension's Scary Movie 2
Director Keenen Ivory Wayans and Shawn Wayans on the set of Dimension's Scary Movie 2
Tori Spelling , Kathleen Robertson , Chris Elliott , Marlon Wayans and Regina Hall in Dimension's Scary Movie 2
Chris Elliott , Marlon Wayans and Shawn Wayans on the set of Dimension's Scary Movie 2
Anna Faris , Marlon Wayans , Shawn Wayans , David Cross (back), Regina Hall , Christopher Masterson and Kathleen Robertson in Dimension's Scary Movie 2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama