Happy tree friends

30. září 2007 v 9:44 |  Další seriály
HAPPY TREE FRIENDS
Ačkoliv podle roztomilého stylu animace by se tento seriál mohl jevit jako seriál, určený pro mladší generaci diváků, jedná se o hodně brutální podívanou, podobnou show Itchyho and Scratchyho ze seriálu The Simpsons. Hrdinové jsou malá plyšová zvířátka. Najdete mezi nimy spoustu šílených postav od dementního modrého losa, přes pár zlodějských zelených mývalů, bezrukého bobra, až ke slepému krtkovi. Zápletka je sice většinou jednoduchá a začíná nevinně, ale většinou končí úplným brutálním zmasakrování všech účinkujcích zvířátek snad těmi nejodpornějšímy způsoby. To ale vůbec nevadí, protože v dalším díle se zase objeví tak, jako Kenny v South Parku.
Celá myšlenky Happy Tree Friends začala, kdž jejich budoucí tvůrce Rhode Montijo nakreslil na kus papíru žlutého zajíčka a pod něj napsal: "Odpor je zbytečný". Seriál je situován někde v lesích Severní Ameriky a vystupuje v něm 21 kreslených postav inspirovaných práve severoamerickými zvířátky. Vysílá se na dánské, německé, brazilské, polské, italské a latinsko americké MTV. Jako části různých nočních show se HTF také objevil na australské SBS a na kanálu G4, zaměřeném na počítačové hry. Jelikož je seriál va Flashovém formátu, dá se shlédnout na mnoha internetových stránkách a také se prodává na DVD. Na téma Happy Tree Friends vznikla spousta originálních flashových her a doplňků, jako například Vánoční blahopřání.
Ten, kdo má rád spoustu animované krve, se při scénách, jako Rozříznutí napůl, svlékání z kůže, výbuchy vnitřností a podobné, určitě pobaví!
Zdroj: serialy.mirekholy.net
Fotky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama