Pusinky

24. ledna 2008 v 17:53 | Eviika |  Filmy
PUSINKY
"Když nepřekročíš hranice, nedostaneš se dál."

INFO:
Noční akce. Hlášky.
Poslední prázdniny po maturitě.
Iška, Karolína a Vendula ale rozhodně nechtějí skončit ve stereotypu všedního života a navíc se nedostaly na vejšku. Tak naplánovaly super cestu - Holandsko, farma, louky, krávy, svoboda. Chtějí si pořádně užívat a občas (možná) i trochu pracovat.
Vyrážejí na konci prázdnin. Cestu jim ale zkomplikuje Iščin aktivní čtrnáctiletý bratr Vojta, který měl ségru na otcův pokyn hlídat. Postupně začíná tušit, že Iška si nevyjela na žádný malý trip. Visí na holkách jako klíště a jen tak se setřást nenechá. Takže se přesouvají od místa k místu ve zvláštní čtveřici.
Holky pohoršují Vojtu množstvím vypitého alkoholu, nárazovými milostnými zkušenostmi i svým slovníkem. Sice o nich neměl moc iluzí, ale až takhle si je nepředstavoval! Na cestě všichni potkávají ulítlé i zajímavé týpky a když už se jim někdo připlete do cesty, holky si nenechají ujít příležitost, aby jim jejich situaci ještě trošku nezamotal. Na druhou stranu, proč ne. Mají chuť zkusit všechno a docela se jim to daří.
Dynamická road-movie mladé režisérky Karin Babinské je filmem o mladých holkách, do kterých neustále někdo hučí, aby dospěly. Jim se ale ještě nechce. Nechce se jim spěchat do vězení povinností, do světa pravidel, ve kterém je přitom stejně "všechno zmatený". Příběh boří tabu, vypráví o holkách, které nemají chuť nic předstírat a hrát si na tiché, mírné, křehké bytosti. Chtějí samy nakládat se svým životem - ne podle nějakého manuálu rodičů. Umí si prostě užívat a ledacos vyzkoušet. oficiální text distributora
HRAJÍ:
Kristina Liška-Boková
Sandra Nováková ..... Karolína
Marie Doležalová ..... Iška
Petra Nesvačilová ..... Vendula
Oldřich Hajlich ..... Vojta
Lenka Vlasáková ..... Hanka
Erik Kalivoda ..... Bobr
Mario Kubaš ..... Vrbař
Filip Blažek ..... Marek
Matěj Ruppert ..... Beďas
Barbora Halamová ..... dívka
Rudolf Kovář
Jana Galinová
Anna Soukupová
Martin Červený
Kamil Švejda
Lenka Lupínková
Petr Borovský
Viktor Petrlík
Pavel Macák
Jiří Mašek

FOTKY:
Pusinky (2007) Pusinky (2007) Pusinky (2007) Pusinky (2007) Pusinky (2007) Pusinky (2007) Pusinky (2007) Pusinky (2007) Pusinky (2007) Pusinky (2007) Pusinky (2007) Pusinky (2007) Pusinky (2007)
TRAILER:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama